Druk wielkoformatowy

Od wielu lat zajmujemy się wspieraniem firm zarówno z Polski jak i zza granicy, tworząc wysokiej jakości materiały reklamowe. Jesteśmy doświadczonym producentem reklam świetlnych LED i wielkoformatowych. Zdajemy sobie sprawę czego dokładnie potrzebuje współczesny przedsiębiorca by stać się bardziej znany na rynku i stworzyć znaną, rozpoznawalną markę.
Reklama świetlna LED jest niezwykle uniwersalna. Możemy wykorzystać ją zarówno jako element promocyjny na zewnątrz jak i element dekoracyjny wewnątrz pomieszczenia.

Poligrafia i druk wielkoformatowy

Poczynając od wydruków reklamowych na folii OWV, banerach, poprzez katalogi,plakaty, standy, displaye, kasetony LED, szyldy, elementy wystawowe, a kończąc na spersonalizowanych kompleksowych elementach wystaw sklepowych pragniemy zaoferować naszym klientom pełną gamę usług i szeroki wachlarz możliwości tworzenia niepowtarzalnych wnętrz sklepów.

Banery reklamowe na materiałach pcv:

 • Siatka mesh - lekka i bardzo wytrzymała, nadaje się do wielkoformatowych reklam na fasadach budynków i rusztowaniach. Jej dziurkowana faktura umożliwia przepływ światła, przez co zapewnia dobrą widoczność osobom przebywającym w budynku.
 • Blockout (możliwość druku dwustronnego) - bardzo wytrzymały materiał, odporny na rozdarcia. Cecha charakterystyczna materiału: nylonowo-poliestrowa przekładka w tkaninie, która nie przepuszcza światła. Nawet w słoneczny dzień, blockout nie prześwituje i jest doskonale czytelny.
 • Frontlit - materiał przeznaczony do ekspozycji krótkotrwałych.  Odpowiedni do zastosowań zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Banery reklamowe na materiałach poliestrowych - można je prać, prasować, zginać. Są lekkie, bardzo łatwe w transporcie. Nie zajmują dużo miejsca, dzięki możliwości poskładania w kostkę.:

 • trico 205g - typowy materiał banerowy (wśród materiałów poliestrowych)
 • blockout poly (możliwość zadruku dwustronnego) - materiał nie przepuszcza światła słonecznego
 • lightlux - materiał idealny do podświetleń, montowany w ramy aluminiowe.

Naklejki:

 • folia easy dot - folia z wybiórczym klejem, bardzo łatwa w aplikacji oraz w demontażu. Jeśli podłoże nie zabrudzi kleju- folia może zostać odklejona i przyklejona w inne miejsce. Po odklejeniu nie pozostawia żadnych śladów.
 • folia monomeryczna (ekspozycje krótkookresowe) - zastosowanie wewnętrzne i zewnętrzne. Przeznaczona do aplikacji na płaskich, gładkich powierzchniach.
 • folia polimeryczna (ekspozycja średnio - i długookresowa) - zastosowanie wewnętrzne i zewnętrzne. Przeznaczona do aplikacji na powierzchniach płaskich jak i delikatnych przetłoczeniach.
 • foliawylewana- najbardziej trwała, elastyczna i wytrzymała pośród wszystkich folii. Przeznaczona do stosowania na powierzchniach płaskich, tłoczonych, profilowanych i nitowanych. Stosowana w długookresowej reklamie zewnętrznej oraz pełnym oklejaniu samochodów.
 • folia okienna OWV (One Way Vision)- folia perforowana (z małymi dziurkami). Umożliwia widoczność ze środka pomieszczenia na zewnątrz (wrażenie lekko przyciemnionych szyb), jednocześnie grafika z zewnątrz prezentuje się bardzo czytelnie. Stosowana głównie na przezroczystych powierzchniach, witrynach sklepowych, szybach pojazdów itp.
 • foliaadhezyjna- nie posiada kleju- przywiera do wszystkich płaskich powierzchni błyszczących (plexi, pet, plastik, szkło, powierzchnie lakierowane). Stosowane do aplikacji na zewnątrz i wewnątrz szyby. Folia adhezyjna może być wielokrotnie odklejana i naklejana.
 • folia backlit - klisza - zaprojektowana tak, aby idealnie rozpraszać światło. Stosuje się do podświetleń.
 • naklejkimagnetyczne- wykorzystywane zarówno do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych. Świetnie sprawdzają się jako reklama na samochodach, można ją w każdej chwili zdjąć bez uszkodzenia powierzchni lakierowanej.

Naklejki z folii mogą być cięte po obrysie oraz naniesione na papier transportowy (inaczej zwany : transferowy )

Wydruki specjalne

 • Plakaty - druk na papierze ekonomicznym, o niskiej gramaturze, jak również na papierze satynowym czy fotograficznym (dla efektownych wydruków wysokiej jakości). Wielkoformatowe plakaty, afisze, zdjęcia i obrazy w dowolnym wymiarze. Doskonale sprawdzają się w długookresowych ekspozycjach wewnętrznych oraz krótkookresowych ekspozycjach zewnętrznych.
 • Płyty PCVspienione - świetnie sprawdzają się przy produkcji stojaków i prezenterów, ale także jako podłoże do druku czy wyklejania szyldów, obrazów, dekoracji witryn sklepowych, tablic informacyjnych czy konstrukcji przestrzennych.
 • Płyty plaster miodu 

Masz jakieś pytania albo projekt do realizacji? Odwiedź nasze biuro, napisz lub zadzwoń.

MAKESHAPE Łukasz Mróz

ul. Heyki 1
70-631 Szczecin, Polska
​605 184 096

ceo@makeshape.eu

Zamówienia: office@makeshape.eu

Copyright Ⓒ 2018 Makeshape.eu | All rights reserved.