PROJEKTOWANIE ELEMENTÓW REKLAMOWYCH

Od wielu lat zajmujemy się wspieraniem firm zarówno z Polski jak i zza granicy, tworząc wysokiej jakości materiały reklamowe. Jesteśmy doświadczonym producentem reklam świetlnych LED oraz reklam wielkoformatowych. Ich uniwersalność pozwala wykorzystać je jako element promocyjny zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Z największą przyjemnością pomożemy Ci sprawić, aby Twoja marka była rozpoznawalna na rynku.

Reklama świetlna

Kasetony LED
Element wykonany z pleksi i połączony z odpowiednim oświetleniem w technologii LED wygląda niezwykle elegancko i estetycznie. Oferujemy szeroki wachlarz materiałów, z których może być on wykonany. Stosujemy zarówno plexi jak i dibond.
Litery przestrzenne LED
Przestrzenne litery, wyróżniające się na tle powierzchni dzięki podświetleniu LED prezentują się niezwykle profesjonalne i są dostrzegalne z dużych odległości.
Neony
Eleganckie, jaskrawe i nowoczesne neony LED to profesjonalna i efektowna prezentacja świetlna firmy.

Reklama zewnętrzna i wewnętrzna

Szyldy i tabliczki informacyjne
Wykonujemy także szyldy i tabliczki informacyjne. Wykorzystujemy takie materiały jak spienione oraz twarde PCV, dibond, plexi, sklejka, drewno, stal nierdzewna.
Poligrafia i druk wielkoformatow
Wykonujemy każdy rodzaj druku wielkoformatowego, który można wykorzystać w reklamie. Obejmuje to sublimację, UV, solvent. Specjalizujemy się w bardzo dużych zamówieniach - z każdą ilością druku sobie poradzimy.
Aranżacja witryn sklepowych
Zajmujemy się projektowaniem i konstrukcją nietypowych dekoracji witryn sklepowych.

Materiały reklamowe

Projektujemy i przygotowujemy wszelkiego rodzaju materiały reklamowe. Nowoczesna linia projektowania w połączeniu z dużym doświadczeniem, nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowaną kadrą i szerokim rozeznaniem w branży reklamowej czyni z nas profesjonalnego partnera, który sprosta każdemu wyzwaniu jakie zostanie nam postawione.

Poczynając od wydruków reklamowych na folii OWV, banerach, poprzez katalogi,plakaty, standy, displaye, kasetony LED, szyldy, elementy wystawowe, a kończąc na spersonalizowanych kompleksowych elementach wystaw sklepowych pragniemy zaoferować naszym klientom pełną gamę usług i szeroki wachlarz możliwości tworzenia niepowtarzalnych wnętrz sklepów.

Masz jakieś pytania albo projekt do realizacji? Odwiedź nasze biuro, napisz lub zadzwoń.

MAKESHAPE Łukasz Mróz

ul. Heyki 1
70-631 Szczecin, Polska
​605 184 096

ceo@makeshape.eu

Zamówienia: office@makeshape.eu

Copyright Ⓒ 2018 Makeshape.eu | All rights reserved.